opc_loader

Wensenlijst

De Houten Trein opent een zorgplek voor jongeren! Interesse, klik hier
 
Winkel in Alkmaar geopend van maandag tot en met zaterdag

Of; bestel in onze webshop, verzenden met PostNL, of haal het op, snel, veilig en altijd op tijd!
Contact: ☎️ 072-5280765  of mail ons 24/7:  [email protected] 

 

Leukste winkel verkiezing van Alkmaar:

De leukste winkel verkiezing van Alkmaar wordt om het jaar gehouden, ieder even jaar om precies te zijn, en is door Alkmaar Prachtstad in 2010 in het leven geroepen.

Alkmaar Prachtstad is een onafhankelijk orgaan dat in het leven is geroepen om de stad Alkmaar op alle fronten te promoten en om te laten zien hoe vreselijk leuk Alkmaar wel niet is!

Alle winkels in heel Alkmaar doen automatisch mee en dat zijn er meer dan 500. Iedereen mag stemmen, dat gebeurd via de site van Alkmaar Prachtstad en je kan je stem maar één keer uitbrengen.

In 2010 zijn wij geeindigd op de 2e plaats!

In 2012 zijn wij geeindigd op de 1e plaats!!

In 2014 zijn wij wederom geeindigd op de 1e plaats!!!

In 2016 zijn er geen verkiezingen gehouden....


In 2017 zijn we wederom 1e geworden !

U zult begrijpen dat dit voor ons een hele eer is, vooral omdat hieruit blijkt dat onze inspanning om anders te zijn, goed te zijn en vooral bevlogen te zijn met klant en product, heel erg gewaardeerd wordt door de consumentLeukste winkel Alkmaar