opc_loader

Wensenlijst

Onze nieuwe Haba folder is weer uit! Klik hier voor een overzicht!

Winkel in Alkmaar geopend van maandag t/m zaterdag

Of; bestel in onze webshop,
verzenden met PostNL, of haal het op, snel, veilig en altijd op tijd!
Contact: ☎️ 072-5280765  of mail ons 24/7:  [email protected]

Lot & de draak [4 jaar +] Monique van der Zanden& Sandra Klaassen - Christofoor

Artikelnr: 9789060389263 / 102857 /
Lichtroze,Christofoor,9789060389263,102857/0
15,95

Wist u dat wij niet duurder zijn dan de grote jongens, wel persoonlijker
En u krijgt van ons iets extra's... namenlijk onze oprechte liefde voor ons speelgoed en onze prachtige kinderboeken.

Zet op wensenlijst
Artikelnummers
EAN:
33304
Voorraad
Voorraad:
  1  items
Beschrijving
Lot en de draak is een verhaal over hoe je jouw wereld kunt veranderen - als je moedig bent en verder kijkt dan je neus lang is.

Op een dag wordt het stadje waar Lot woont aangevallen door een draak! De mensen verschuilen zich angstig binnen de stadsmuren. Het beest zwerft brullend rond en zet de heuvels in brand met zijn vurige adem. Hoe raken ze hem weer kwijt! Gelukkig logeert de dappere ridder Joris in hun midden. Hij wil de draak wel verslaan. Als Joris met getrokken zwaard de draak tegemoet rijdt, zit Lot verstopt achterop zijn zadel. Zij is iets heel anders van plan... iets wat nog veel dapperder is!
Extra informatie
9789060389263,Christofoor

Aanbevolen artikelen:

Alternatieve artikelen: